Kariera

Kariera w OPI

OPI to firma stawiająca na ludzi.
Jakość pracy naszych pracowników  determinuje jakość pracy biura i jego postrzeganie w oczach klientów. Dlatego podejmujemy współpracę z osobami o kierunkowym wykształceniu, nastawionymi na ciągły rozwój i zmotywowanymi do samodzielnego działania. OPI pracuje w oparciu o opracowane standardy i procedury, z którymi każdy pracownik jest obowiązany się zapoznać i do nich stosować.

Nasi pracownicy uczestniczą w programie szkoleniowym, który pozwala im aktualizować swoją wiedzę, zwłaszcza z zakresu prawa podatkowego. Organizujemy w naszym biurze cykliczne szkolenia podatkowe prowadzone przez specjalistyczną firmę doradztwa podatkowego. Delegujemy też pracowników na szkolenia zewnętrzne zarówno o charakterze merytorycznym jak i miękkie, kompetencyjne.

Cenimy sobie dobrą atmosferę pracy i zadowolenie naszych pracowników, nie jesteśmy korporacją nastawioną na wyzysk! Pracownicy w naszym zespole nie rywalizują ze sobą, a wspierają się. Nowe osoby objęte są programem mentoringowym, wdrażają się w nasze procedury i standardy pracy pod okiem doświadczonego, życzliwego pracownika OPI. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas przy rekrutacjach nastawienie na współpracę.

Jeżeli chcesz pracować w takim zespole i w takiej atmosferze, napisz do nas – nawet gdy nie prowadzimy obecnie żadnej rekrutacji – odezwiemy się gdy tworzony będzie kolejny wakat. A być może przekonasz nas, że warto z Tobą porozmawiać już teraz…

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Obecnie  nie jest prowadzona żadna rekrutacja.

Osoby zainteresowane pracą w naszym biurze prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: kariera@biuro-opi.pl. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Biuro rachunkowe OPI w Gliwicach ul. Jasna 28
wykonanie: kotonski.pl
Menu